Ach ty malichernosti

28.01.2019

Stůl...
Kdo by byl řekl, že ta hranatá věcička pro mě bude tématem číslo jedna, poslední dva měsíce 🙊.
Jak víte z předchozích příspěvků, nemám úplně standardní pracovnu, šicí místnost, nebo prostě nějaký svůj prostor.
Začalo to maličkým prostorem, mezi postelí a skříní, přece nebude vadit, když si sem tam něco ušiji, přes den vedle postele. V naší maličké ložnici.
Trochu odsunu Pajovo věci, nějaké přesunu a schovám do šuplíku.
Dobře, možná ten šuplík taky budu potřebovat... A ano i ten zbytek stolu kde jsou jeho pracovní listy budu potřebovat.
Miláčku, tak už i kousek nočního stolečku, ale fakt jen kousek na odložení zbytků látek... Když Pája začínal usínat s látkami kolem hlavy, začínala jsem uvažovat o další poličce. Co se nevejde do stolu, pod stůl nebo vedle stolu, musí do vzduchu!
Myslím, že usínání po půlnoci za zvuků cvakání mašiny už je pro Páju automatická reflexe a dětská ukolébavka. Ovšem ranní přesouvání Páji do obýváku, abych mohla začít pracovat brzo ráno, je stále noční můra!
Ty malé střihy obojků na půl metrové látce se vešly na stůl... Což dlouhé 1,5 vodítka jaksi už vyvracejí.
Stříhání tedy probíhá za odborného dozoru psích kontrolórů na zemi, kterému předchází neustálé vysávání a vytirani daného místa. Pokud však vlastníte pejska, jistě tento problém pochopíte. Když už ráno nemůžete na nohy protože máte otlačená kolena a bolavá záda , uvědomíte si, že střihat látky na zemi, prostě nejde.
Jenže, kam se stolem, když už takhle není možné vymyslet místečko? Obvykle je fajn, rovnou se ptát nezaujatých přátel, co znají váš prostor a nehledají místo na stropě, než se dva měsíce trápit s tím, že potřebuji vlastně nový bydlení, než jiné místo na stůl. Tímto děkuji za cenou radu Veru! 💞
A tak jen doufám, že další stříhání bude už od stolu a s trochou tetrisu, to tedy ještě vydržíme v současném úžasném našem útulném bytečku 🤗.
No nic, tak takhle my si tu žijeme a vzájemně zvládáme peprné situace, které to moje malé šicí děťátko přináší 🌿.
________
Krásný zbytek víkendu a zkuste někdy poprosit o jiný úhel pohledu 😊
🌲 Simča Woobojky🌲