"Stafordšírský bulteriér - MERLÍSEK"

Plemeno: Stafordšírský bulteriér 
Pohlaví: Pes
Věk: 3 roky
                     Nekonečný vítač!

Proč právě Merlísek?
Merlíska znám od maličkého štěňátka a vlastně jsem se nikdy nesetkala s větším vášnivějším vítačem a milovníkem všeho pohyblivého. Merlísek je neutišitelný blázínek, který nezná bolest přes svou nezkrotnou povahou milovníka pejsků kolem sebe. Merlísek svým silným krkem a neustálým tahem bude perfektní testující blázínek. 


Merlísek.
Veselý a nespoutaný blázen. Ale nedejte se klamat, většinu času je to domácí povaleč, který milujeme nadevše teplo domova, gauč a JÍDLO!
Merlískovi budou v květnu 4 roky, vybírali jsme si ho v chovatelské stanici jako malinké štěňátko kterému bylo 10 dní a vešel se do dlaně ruky. Teď je z něj ale velkej chlapák ...s velkým srdcem na pravém místě. Miluje děti, zvířata, lidi, no vše co se hýbe. A pak taky sníh, vodu, míček a běhání po horách a v lese, tam se cítí jako doma. Často mu říkáme že se měl asi narodit v lese, protože tam vždy tak ožije jak kdyby to tam znal od první do poslední šištičky.
Merlísek: No a proto si nás asi teta Simča vybrala jako testovacího pejska pro dřevěné zapínání, abychom ho ozkoušeli ve vodě, sněhu i horách, no a taky když škubnu na vodítku, třeba když uvidím nějakou pěknou fenečku a bezhlavě chci za ní i když s tím panička zrovna nesouhlasí . Občas fakt nechápu o co jí jde..ale miluju jí, stejně jako ona mě ! 


Recenze od paničky:

03.01.2019 Veronika Holanová