Bootky Wootky - NOVINKA!

04.02.2020

✨Novinka✨

🤩 Botky Wootky 🤩

.
Přesně tak, čtěte správně!
Na téhle novince se pracovalo ve dne v noci. 💫
Než vám řeknu, že pro někoho z Vás jich tu pár mám připravených, napíši Vám o nich pár slůvek.
.
Že právě botičky, není jen tak. Jak víte, věnujeme se s Pájou individuálnímu mushingu, dlouhým horským tůrám a trekům s hafany na postrojích. Všechny tyhle aktivity jsou velmi náročné pro psí packy a i když se snažíme o důkladnou prevenci, sem tam packy dostávají zabrat a je nutné je botičkou chránit.
Na trhu je dnes již spousty psích botiček, ale vlastně jsme doposud nebyly s žádnými plně spokojený. A tak nezbylo nic jiného, než si je vyrobit sama 🙈.
.
Měla jsem své striktní požadavky a dlouhou dobu sháněla materiály, které budou nejen funkční, ale i lehké a co víc, od Českých výrobců a s krásnými vzory! Za což nesmírně děkuji a velice si vážím práce @tufka.cz No řekněte, viděli jste takhle barevné botky?
.
Botičky jsou z odolné tkané cordury, která je prodyšná a zároveň pevná. Chrání packu před ostrými předměty a nepříjemným štěrkem. Zároveň odpuzuje sníh a částečně vodu.
Vnitřní vrstva botičky tvoří bio bavlna, která chrání jemnou kůži na packách před odíráním.
Botička je na noze připevněna suchým zipem, který je pružný, aby mohl pes volně pohybovat nohou a zároveň natolik pevný, aby zabránil skluzu botičky z nohy dolů.
Tvar botičky je uzpůsoben tvaru packy a to především v jejím zatížení, kdy se noha při dopadu roztahuje do stran a šířka botičky tak dopovoluje volnému pohybu prstů.
A aby jsme botičku dotáhli k dokonalosti a celý svět věděl od koho je, je ozdobena logem Woobojky, které je z pravé kůže, aby snesla i to největší bláto a kořeny v lesních cestách!
.
No a co takové Botky Wootky potřebují víc, než pořádně otestovat na více packách jak těch našich doma 🙏
.
Pokud jste dočetli až sem! Pak jste možná právě VY tím správným testovacím pejskem. Napište mi, jak se Vám nový produkt líbí, zašlete mi do komentáře fotografii Vašeho pejska a komentář proč právě Vy jste tím správným testrem😍 a botičky budete moci testovat a společně semnou vyvíjet k dokonalosti.