Dokonale nedokonalý

22.11.2018

Krásné odpoledne,

tak nějak cítím, že potřebuji napsat pár slov o našich výrobcích.
Na trhu jsme od 20 srpna roku 2018 a vlastně teprve v tento měsíc vznikl vůbec první Woobojek =). Vlastně, tenkrát to nebyl ještě Woobojek, tenkrát to byl "můj první splněný sen vlastního obojku s nějakou dřevěnou visací známkou". Když jsem se dnes po 3 měsících podívala, na svůj úplně první výrobek, nestačila jsem se divit. Byl opravdu nedokonale dokonalý. Pamatuji si ten první okamžik stvoření, kdy jsem měla nepopsatelnou radost, že něco takového vzniklo a chyby (že jich opravdu bylo), které obojek nesl, jsem si vůbec nevšímala.
Začínalo to nevinně. Po prvním sdílením na sociálních sítích mého nedokonale dokonalého obojku s kdejakou psí známkou, přišli první zájemci, kteří i přes naprosté nedokonalosti, chtěli podpořit mou práci a podporovali mě v tom co dělám. S velkou radostí a nadšeností jsem vyráběla obojky a na koleni řezala a gravírovala psí známky, jako je tomu doposud.
Nikdy jsem nebyla švadlena, ani jsem nic podobného nedělala, takže 40 let stará šicí mašinka by mě mohla opravdu co učit a za všechny ty švy možná pořádně vyhubovat.
Jenže, takhle jsem to tenkrát nevnímala. Od doby, co vznikl první obojek jsem jich vytvořila někde kolem 100-150 ks a každý Váš zájem mé dovednosti posouval dál a dál. Dnes už Woobojek nese svou značku, příběh a spousty neprospaných nocí. Mnoho inspirace, zkoušení, testování a to i s pokusy a omyly.
Pamatuji si, kdy přišla chvíle stanovení si ceny za svůj produkt, ty ceny se do dnes změnily opravdu jen o materiál, jinak si stále zanechávám původní marži, na kterou si cením práci začátečnice a dívky, která si jen plní svůj sen, ovšem sen, který by bez Vás nemohl pokračovat dál. Jsem si vědoma, že má práce je stále nedokonale dokonalá a pořád své výrobky posouvám o maličké krůčky dál a dál.
Když upřímně děkuji, za Vaši důvěru a podporu v mé výrobky, mám k tomu opravdu dobrý důvod. Jsem si totiž naprosto vědoma, že bez Vás bych nikdy nemohla budovat svou práci, své výrobky a značku samotnou. Zasíláte mi penízky s naprostou důvěrou, a i přes to, že víte, jak se mé výrobky neustále vyvíjejí.
Chtěla bych tímto článkem poprosit, všechny mé příznivce a milovníky Woobojků, zasílejte mi zpětné vazby, ať ty dobré nebo s konstruktivní kritikou ať je jakákoliv. Jen kritika dokáže posunout výrobky rychleji a já jsem za ní opravdu velice ráda, ač se s každou odeslanou objednávkou modlím, ať žádné nejsou a jsou jen spokojení zákazníci, kteří jsou pro mě vždy na prvním místě!
Doposud jsem od Vás měla opravdu překrásné vzkazy, při osobním vyzvedávání výrobků strašně milé reakce, a ještě úžasnější zpětné fotečky. Nebojte se prosím napsat, pokud by se vyskytl jakýkoliv problém ohledně Vašich objednávek a produktů. Budu za ně stejně vděčná, jako za ty krásné vzkazy. Jsou pro mě stejně důležité.
Tímto bych taky ráda, pokud by vznikla jakákoliv reklamace, ať mi napíšete sem, do tohoto formulářku a já se pokusím výrobek opravit, nebo zaslat nový.
Děkuji za pochopení, a ještě jednou za Vaši neuvěřitelnou důvěru a spousty úžasných reakcí ❤
❤ ahoj Vaše Simča WOOBJKY ❤


... reklamační formulář ...

dokonale nedokonalé... 1 woobojek =o)