Jdu za vámi s omluvou

14.10.2019

Jdu za vámi s omluvou. Vím, že to tu teď tak trochu flákám, ale děje se toho tolik!
.
🌿Woobojky mě doslova pohltily. Opravdu jsem se hlavou ponořila do budoucnosti na které teď pracujeme s Pájou. Pracujeme na velkých změnách, tady v zákulisí, které sice teď nejsou vidět, ale budou mít zásadní vliv na výrobu a doručení vašich oblíbených Woobojků.
.
🌿Taky budou mít Woobojky své sídlo!
Nemohu uvěřit, že se šicí stroj přesune z naší maličké ložnice. Že budu mít veliký prostor na stříhání látek.
Taky se možná konečně stane, že k vám domů budou chodit objednávky bez chlupů. 🤷‍♀️ I když, to vám slíbit úplně nemohu, znáte to, jednou chlupy, pořád chlupy🙊
.
🌿Jak jste si mohli všimnout sháním Woobojkové spřízněné dušičky. Dušičky co budou Woobojky nosit nejen v srdci, ale i na očích všech. Aby jsme byli v tom světě vidět a dostali se ke každému chlupáčovi, ale i naháčovi! Aby jsme ukázali, že plastové spony nás nedostanou💪. No, prostě o kus blíže přírodě💚. Taky bych měla do sloganu přidat a taky horám ⛰️. Ty mi tam prostě pořád nějak chybí 😍
.
🌿 Nojo, jenže to není všechno! Máknuli jsme si na grafice a Woobojky jsou teď i na tričkách ale hlavně, hlavně na reprezentačním oblečení, které s námi jede do Belgie a Švédska! Aby jsme ukázali Evropě, ale i Světu. Doufám, ze ukážeme hlavně záda na trati a předek na stupních vítězů!
.
🌿SOUTĚŽ!
Nezapomeňte, ze na facebookovych stránkách probíhá Woobojky soutěž o celý set v hodnotě až 1600,-! Vyhlásím ji před odjezdem na ME a to jest ve středu 16.10. Tak se běž honem ještě zúčastnit 💛.
.
Ovšem největší pozornost mají momentálně veliké přípravy na ME a MS o kterém už jsem se zmiňovala. Do toho patří především přípravy naší fenky Macíka🐕. Intenzivní tréninky nám zabírají hodně času a pečlivé péče. Masáže, trénink, mazání pacek, strava ale hlavně, hlavně psychická pohoda. Tu si doufám do Belgie a Švédska odvezeme a bude se nás držet po celou dobu. 🇨🇿. Teď ta méně příjemná část a to je balení, příprava auta a všech důležitých věcí na dva týdny co budeme pryč. Spousty jídla, důležitých věcí a samé veterinární úkony.
.
Někdy je to ke zbláznění a ano mohla jsem si nějaké věci nechat na později, když já to ale vuuubec neumím!
.
💚Děkujeme firmě ATEX za luxusní oblečení a Canicross TJ Sokol Maxičky za perfektní zprostředkování 💚