Letní náladička

30.05.2019

Dnes si opravdu užívám, že nám svítí sluníčko 🌄. Nejen, že jsem si navodila naprosto letní náladičku, ale taky konečně nafotila fotky, na které "čekám"... ne, do kterých se tlačím už dobrý měsíc 🤦‍♀️. Jsou prostě věci na který musí přijít nejen dobrá naladička, ale i počasí. 🌄
Díky bohu, že to mám na co svést🙏.
Všechna čest a poklona fotografům a to obzvláště těm, co jsou na sebe přísní sebekritický a hodně náročný!
Kdo se v tom vidí, tak zdravím 🙋‍♀️.
.
Připravuji novinku!
A už se vážně těším až to všechno dotáhnu do zdárného konce. Novinka by měla usnadnit naší komunikaci a celkový přehled. Tak nějak bylo na čase abych si uvědomila, že Woobojky už dávnou nejsou jen Woobojky, ale spousty dalšího a prodej se rozrůstá nejen na mém e-shopu.
.
Pořád mi přijde neskutečný, že pár měsíců po prvních výrobcích jsem dnes na místě kde jsem. Jsou dny kdy to/se opravdu nemám ráda. Mám chuť s tím seknout a prostě mít své pohodlí. Jinak se tomu říci přeci nedá. Jenže, opravdu nedokážeme vydržet pár let rozjíždět VLASTNÍ podnikání, když celý život umíme vydržet v podniku někoho jiného?
.
Když jsou ty fakt těžké chvíle, jste tu vy! Ti kteří mě ženou dál a přivádí mi do života dny, kdy si přivodím totální nezvládnutelný stav, jen protože se mi v hlavě zrodí mraky a mraky nových projektů a činností, za které se pak zase na nějakou chvilku nemám ráda 🤦‍♀️🥰.
Já vám nevím, ale není tenhle stav právě ten těžce návykový? 💪
Užijte si sluníčka alespoň tak jako já kdy mě čeká příjemné setkání s lehkou vypínačkou hlavy po měsíčním maratonu připrav a pořádné oddechnutí🙏💚.
A nezapomeňte v neděli se na vás těším na Mezi stromy , tak to nezaspěte🌺.
🌿Simča Woobojky 🌿