Nová Woobojky pracovnička?

16.03.2020

Nová Woobojky pracovnička? Bože můj, tohle je sen, sen který měl začít trochu jinak.
.
Půl roku jsme dělali s Pájou na tom, abych měla svou pracovnu, svou dílničku plnou věcí jen a jen na šití. Všechny tyhle věci s námi bydlely v maličké ložnici, rozprostřené na X policích, šuplíkách, pod stolem na stole, na okně, parapetu atd atd..
Vlastně vůbec nechápu, že jsem se s tím vším mohla do toho maličké ho prostoru vejít, ale jak je vidět, jde to!
.
Spuštění provozu nové dílničky Woobojky jsem si ani ve snu neuměla představit. Když už se ovšem blížil měsíc, kdy bylo jasné, že se vše povede a já opravdu budu mít svou pracovnu, začala jsem se opravdu těšit a představovat si den kdy to pořádně rozjedu.
.
V pátek jsem měla stěhovat kompletně všechny věci a vzhledem k tomu co se momentálně děje jsem začala mít strach za budova s těmito prostory se uzavře a já bych tak měla ještě chvíli počkat abych si nezavřela své věci na týdny. Byla jsem správci ujištěna, že budova se zavře jen s obchody a administrace zůstane otevřená. Ulevilo se mi a my začali celý den naplno stěhovat. Už chyběl jen jeden stůl a ten jsme si nechali na sobotu.
V sobotu ráno vezeme stůl a? Zavřeno. Rozbušilo se mi srdce, to snad není možné!? Jen díky správci který byl zkontrolovat objekt jsem se dostala dovnitř abych dodělala stůl a pár potřebných věcí. Nebyl schopný mi říci zda bude v pondělí opravdu otevřeno.
Musíme čekat... Udělalo se mi zle. To vědomí že jsem včera mohla zabránit tomu, abych se připravila k své stroje!
V neděli mi už bylo jasné, že tolik omílaná karanténa na ČR na 90% bude schválena. V podvečer už jsem se sirkami v očích jen sledovala kdy přijdou zprávy o tom, že se vlastně ke strojím opravdu nedostanu. Bylo mi vážně ouvej a nikdy bych nevěřila že to řeknu, ale opravdu upřímně moc jsem si přála abych mohla do práce, alespoň pro jeden stroj a pár látek domů, když už bych nemohla plně pracovat.
.
Noc byla bezesná a pondělní ráno opravdu napnuté, ale když přišla zpráva, že můžeme do administrace pouze na omezenou dobu, spadl mj kámen ze srdce.
.
Víte, svůj první den ve své pracovničce jsem si představovala všelijak, ale tohle? Tohle by mě ani ve snu nenapadlo.