Osobní přístup

06.02.2019

Když jsem začínala tvořit projekt Woobojky, měla jsem na paměti jednu důležitou myšlenku.
Chtěla jsem něco více, než jen bezmyšlenkovitě šít, vkládat produkty na e-shop a prodávat.
Chtela jsem být s Vámi.💚
Přála jsem si, aby jsem si udržela osobní kontakt a snažím se ho vynahradit na sociálních sítích častou komunikací.
Myslím, že se nám to společně opravdu daří 🤗.
Každý z nás se obklopuje lidmi, kteří jsou nám něčím blízký, je nám s nimi dobře a to kolikrát i z nevysvětlitelných důvodů. Tvoříme společnou energii, kterou se přitahujeme. Stejně tak, si myslím, že pokud známe člověka, který pro nás tvoří své produkty a vkládá do nich svou veškerou energii, kterou z "Hand Made" výrobků obvykle cítíme, je mnohem pravděpodobnější, že se naše výrobky dostanou k lidem, kteří tvoří stejnou energii jako my. Tu energii, která je nám tak blízká a pochopena vnitřně, nikoliv hlavou, nebo pocitu nutnosti. 🤲
Každý produkt, který je odemě tvořen, je tvořen ve dnech a situacích, kdy šiji a vymýšlím opravdu s láskou a pocitem radosti z dané činnosti.
Nikdo a nic mě k práci nenutí a já mám tak čas, usednout k ní pouze v situaci, kdy se na šití opravdu těším a šiji s dobrou náladou. Šiji pouze s vědomím, že je výrobek tvořen pro někoho, kdo ho bude vnímat se stejnou energií, jako byl tvořen a bude si ho vážit a mít rád i s chybami, které s sebou nese, protože budou pochopeny a mnohem více bude vnímána podstata a čistá energie, která byla do výrobku vložena.
Často jsem se bála, že když odstraním produkty, které se mi z nepochopitelných důvodů nechtělo šít, ztratím tím spousty lidí, kteří o produkt zájem měli. To však vyvrací fakt, že i přes to, mi zůstali ti, co mé rozhodnutí chápou a cítí je podobně jako já.
Dělejte svou práci s láskou a věřte, že na každý výrobek čeká kupec, který vaši práci bude vnímat stejně, možná ještě intenzivněji, než vy sami.
Děkuji že jste semnou, že jsme v tom spolu. 🐾
.
Krásný začátek týdne

🌿Simča Woobojky 🌿