Ve dvou se to lépe táhne!

05.03.2019

🌿Ve dvou se to vždycky lépe táhne!🌿
Dneska mi Pája udělal takovou radost.🌷
Přišel, zakryl mi oči a podal los se slovy
"lásko, pro tvé splnění snů a přání"... protože peníze nejsou všechno, ale díky nim je to všechno snazší a má pravdu.🌺
Není nutné tvrdit, že nedělám svou práci pro peníze. Dělám ve své práci vše pro to, abych se mohla živit tím, co miluji💚
Tahle rovina v podnikání, do kterého vkládate své srdce a kus sebe je nezbytně nutná k udržení 100% kvalitního produktu.
Byl to pro mě velký boj, když přišly kalkulace, přesné výpočty a ohodnocení vlastních produktů. Takovou věc, dokáže pocítit jen a pouze člověk ve stejné nebo podobné pozici.
Jenže víte co?
Mějte svou cenu🤗
Nikdo, kdo začíná podnikat v tom, co má tak moc rád, nemůže říci dělám to jen pro peníze, ale bez nich to dělat taky nejde. Pokud si kupujete výrobek od maličkeho podnikatele, který dělá vše sám a ručně, zamyslete se, co všechno se v ceně produktu skrývá.
Věřte mi, že výsledný produkt je jen 10% z celé té práce. To ostatní, co vytváří produkt takový jaký je, je skryto v podmínkách, bezesných nocí, 24/7 marketingu, 24/7 vymýšlení, každodenního pokusu a omylu a věřte, že takhle bych mohla pokračovat opravdu dlouho. Pamatujete, že 90% malopodnikatelů svůj čistý zisk dokáže získat až po X letech každodenní práce do té doby jsou to stále jen investice velkého koloběhu 🤗.
Děkuji vám všem, kteří si mé práce ceníte mnohdy více než bych opravdu čekala. Děkuji za ty každodenní krásné zprávy plné pochopení a prožitku z produktů stejně silného jako mám já sama při dokončení mého díla 🌷.
Kupujte srdcem a zamyslete se, jakou cestu si musel produkt projít, než jste ho mohli držet v ruce v takové podobě jaké je a věřte, že každá taková investice bude mít pro vás úplně jiný smysl.
Krásný večer!🌌
🌿Simča Woobojky 🌿