Wááčky

27.03.2019

Kdo mě zná, už ví, že EKO-logie mi není příliš cizí a to ani značce Woobojky a když mohu, tak pomohu té naší ZEMičce matičce. Ač to s obojky nesouvisí, rozhodla jsem se přesto díky vám a vaší poptávce po sáčcích, které jsem si šila pro sebe a své blízké, zařadit do nabídky i látkové "Wááčky"."Plastový sáček a taška se vyrobí za 2 vteřiny, používá se 20 minut a její rozklad trvá 400 let! "

A co že to vlastně Wááčky jsou ? 
Jedná se o látkové  ( bavlněné sáčky ), které plně nahrazují používání obrovských kvant jednorázových igelitových sáčků na pečivo, zeleninu,maso a jiné pochutiny. 

"Věděli jste, že v České republice bylo za jeden rok spotřebováno přibližně 28 miliónů igelitových sáčků? "

Látkové sáčky nejen že dokáží eliminovat nebo dokonce odstranit používání jednorázových igelitových sáčků, které obvykle nekončí na správných místech, kde mají být správně recyklovány, ale v našich oceánech, řekách či volně v přírodě, ale ještě ke všemu dobře vypadají a udělají parádu vám i vašemu dobrému pocitu z toho, že děláte malé,přesto ale veliké kroky vpřed v ochraně naší přírodě. 

Hledáte právě teď Wááčky v nabídce a nemůžete najít? Pak jste minuly čas, kdy jsou k možnosti k uchycení !
Wááčky jsou pouze limitovanou a omezenou edicí, kterou spouštím pouze v určitou chvíli na omezenou dobu. Nejsou mým hlavním produktem k prodeji, ovšem o jejich spuštění vždy informuji zde na e-shopu, nebo sociálních sítích jako je FACEBOOK nebo INSTAGRAM . Tak nezapomeňte sledova t a chyťte si svůj Wááček i vy :)