VÍTEJTE U MĚ, JMENUJI SE SIMČA A RÁDA BYCH VÁM PŘEDSTAVILA SVOU INSPIRACI

Vždy jsem žasla nad krásou všech obojků, které nosili všichni psi kolem mě. 
A že jich bylo!
Ve svých 13 letech jsem dostala svého prvního psa plemene bígl, bohužel jeho vyměřený čas byl příliš krátký. Po dvou letech tedy přišel jeho následovník, který mi ukázal, jakou cestou jít.....

Od svých 20 let se aktivně věnuji individuálnímu mushingu, sportu psího zapřahání, ke kterému mě přivedl můj již zmiňovaný bígl Bady. Přivedl mě nejen do musherského světa, ale  změnil mi celý životní styl a dopomohl k poznání mnoha báječných lidí, přátel, jejich psů a v neposlední řadě mého báječného věčně optimistického partnera, který mě podporuje v každém mém bláznivém nápadu a sdílí s námi psí život.

S Pájou sdílíme svou domácnost v současné době s našima dvěma ohaříma chlupáčema, kteří jsou mi každodenní inspirací a motivací pro vytváření nových a nových Woobojky produktů.


Psi jsou naší každodenní náplní života. Všude jsou s námi a když říkám všude, myslím tím všude. Věnujeme jim svůj veškerý volný čas a přizpůsobujeme celý život. 
Se psy aktivně trénujeme a před prací jsou vždy na prvním místě. Letní brzké vstávání kolem 5:00 hodiny ranní a v zimě naopak pozdní noční tréninky na běžkách. 
Vysokohorské tůry a veškeré výlety v horách se točí nejdříve kolem psů až po té, kolem nás. Často od nás přátelé slýchávají, že musíme být doma brzo kvůli krmení psů. Práci jsme dlouho hledali takovou, abychom mohli kdykoliv zajet domů a věnovat se psům. Naše výplaty často padnou jen na vybavení pro psy a sezónní každovíkendové závody, nebo soustředění. Naši psi mají lepší zimní bundy než my, aby zvládli všechny náročné tréninky a mohli se vrátit neprochlazený do tepla. No, ale víte co, možná pro jiné nepochopitelný život, pro nás je to ovšem celý svět a nikdy bychom neměnili. 


Má nezkrotná závislost na obojcích.

Ten obrovský rozlet v psím světě mě začínal přivádět na různé vybavení pro psy. Od botiček, bund, vodítek, postrojů, dek, pelíšků a v neposlední řadě velkého množství tak nádherných obojků!
Dokázala jsem někdy i hodiny sedět u internetových stránek nabízejících nekonečné množství barevných, kožených, látkových, svíticích, sportovních obojků a já nikdy nevěděla, jaký si vybrat. Buď byl moc barevný, nebo mi nevyhovoval materiál, a tak nějak mi pořád na nich něco chybělo. Říkala jsem si, čím je oživit, aby byly výjimečné a podtrhovaly přírodní krásu čtyřnohých parťáků. Stále jsem pořizovala nové a nové obojky a s příchodem dalšího psa, jsem často řešila otázku jmenovky a telefonního čísla, jelikož naši psi moc vodítka neznají a volný pohyb jim rozhodně není cizí. Ten fakt, že se mohou kdykoliv ztratit, nebo zaběhnout mi ležel v hlavě vždycky. Jenže u spousty obojků, jsem si říkala že nechci pořizovat na dvakrát a ráda bych jim je střídala bez omezení nášivky a měla tu možnost přepínat si jmenovky. Bohužel při mé šílené vybíravosti jsem nikdy nepořídila známečku, kterou bych přepínala a byla s ní 100 % spokojená. Chtěla jsem, aby to mělo šmrnc a nejlépe přírodní materiál, jenže, nic takového jsem nikde nenašla. A jaký přírodní materiál by vydržel psí radovánky v blátě a lítání mezi křovím? Jednoznačně dřevo.... a mé nápady se od té chvilky jen hemžily. Bylo třeba je přeložit na papír a začít vytvářet v realitu.
Tak jsme tady, jsme WOOBOJKY a doufáme, že budeme dělat radost tvému chlupáčovi.