WooCoffee 200g

Sleva 15% - NASKLADNĚNO

               Proč musíte zkusit tuto kávu ?
Tuto Brazilskou kávu vypěstovali drobní farmáři z oblasti Minas Gerais. Její jemná vůně, vyvážená chuť čokolády a oříšků Vám dodá pocit slasti a relaxu Vašim chuťovým buňkám. Tato káva je vhodná i pro ty, kdo se s kvalitní kávou
teprve seznamují. Tato káva se řadí mezi výběrové kávy.

Jedná se o jednodruhovou 100% arabiku
Káva je zpracována naturální metodou a je sladšího charakteru s chutí připomínající oříšky a čokoládu.


Káva je pražená na espresso.
Vhodné použití: Káv
ovar, Moka konvička, Frenchpress. 

Zrnková / ̶m̶l̶e̶t̶á̶ ̶                            100% ARABIKA

                           V čem k Vám káva dorazí ?

Papírový sáček s plochým dnem a aroma ventilem je spolehlivým a bezpečným obalem pro balení čerstvě pražené kávy. Kombinace folií BOPA a CPP zajišťuje vynikající bariérové ​​vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku a plně nahrazují hliníkovou vrstvu. Tím vznikají nižší emise CO2 při výrobě a likvidaci.

Aroma ventil obstará bezpečné uvolňování plynů čerstvě upražené kávy. Tento ventil zabraňuje nafouknutí nebo prasknutí sáčku (čerstvě pražená káva produkuje až 6 litrů plynů na 1kg kávy).

Vzhledem k opětovně uzavíratelnému ZIPu pomáhá udržet svěžest produktu. Pokud sáček nad tímto uzávěrem svaříte, konečný uživatel jistě ocení odtrhávací zářezy pro snadné utžení a otevření sáčku.

                                    Kde je káva pražena?
Káva je pražena na Jihu Čech u mnoho let zkušených dvou bratrů, kteří se pražením kávy zabývají nejen pracovně, ale s vášní pro kávu samotnou. Naše spolupráce vznikla za stejným účelem lásky ke kávě a dlouhodobé společné známosti. 

Ráda bych jejich kavárnu a služby vykřičela do světa, ale na jejich kvalitě a vzájemné spolupráci mi velice záleží. Ráda bych si tedy tuto maličkost nechala pro sebe :). Věřím, že můj záměr pochopíte :) . Pokud by Vám na místě pražení opravdu záleželo a je pro Vás velice důležité, prosím do soukromé zprávy. 

148,00 Kč 175,00 Kč